הרשמה
משתמשים יקרים,
אנא הזינו את כתובת המייל שלכם
כדי לקבל עדכונים על החדשות שלנו.
שלטון החוק בעקבות הסרט, מסע אינטרקטיבי
 • חפש  חיפוש מתקדם 

ברוכים הבאים לאתר האינטראקטיבי שלטון החוק.

בעקבות הסרט האתר הוא מסע אינטרקטיבי בעקבות הסרט הדוקומנטרי שלטון החוק – סרטם של רענן אלכסנדרוביץ’ ולירן עצמור. הסרט, שיצא בשנת 2011, מתאר את מערכת החוק המופעלת על ידי ישראל בשטחים שנכבשו ב- 1967. באמצעות ראיונות עם בכירי המשפטנים הצבאיים של אותה תקופה משרטט שלטון החוק את מערכת החוק והמשפט הייחודית בשטחים, בה הצבא הוא […]

movie-iconבעקבות הסרט

האתר הוא מסע אינטרקטיבי בעקבות הסרט הדוקומנטרי שלטון החוק – סרטם של רענן אלכסנדרוביץ’ ולירן עצמור. הסרט, שיצא בשנת 2011, מתאר את מערכת החוק המופעלת על ידי ישראל בשטחים שנכבשו ב- 1967. באמצעות ראיונות עם בכירי המשפטנים הצבאיים של אותה תקופה משרטט שלטון החוק את מערכת החוק והמשפט הייחודית בשטחים, בה הצבא הוא המחוקק, הרשות המבצעת והרשות השופטת כאחד.

הסרט זכה להצלחה גדולה בארץ ובעולם. הוא התבסס על תחקיר רב שנים, בו התגלו פרטים מרתקים ונדירים על מערכת המשפט הצבאי ועל השנים הראשונות לכיבוש. בשל מגבלת אורך, חלקים גדולים מהתחקיר – כמו גם קטעים ארוכים מהראיונות עם המשפטנים – לא נכללו בעריכה הסופית של הסרט.

האתר שלפניכם הוא לפיכך הבית והבמה עליה מוצגים התכנים השונים של הסרט שלטון החוק . האתר מכיל קטעי ראיונות שלא נערכו לתוך הסרט, מסמכים ומאמרים.

EditRoomחדר העריכה

חלק מיוחד באתר מוקדש לחומר הגלם של הסרט וחלקים שנשארו מחוץ לתסריט הסופי. חדר עריכה הוא הצצה נדירה אל תוך תהליך יצירת הסרט, הבימוי והתסריט, שכן הוא מאפשר לגולשים לחוות ולהבין את הדרך בה נבנה הסיפור של “שלטון החוק”. בחדר עריכה תוכלו למצוא את חומרי הגלם של הסרט וכן קטעי ארכיון מצולמים, ותוכלו לצפות בחומרי גלם ולנווט בתוכם על פי חיתוכים שונים.

Classמערך שיעורים

חלק אחר באתר הוא מערך שיעורים מצולם שמביא את סיפורו של הדין ההומניטרי הבינלאומי – מערכת הדינים שמסדירה את המותר והאסור בשטח כבוש.

menu-itemsחיפוש

בכל התכנים הללו תוכלו לנווט דרך מנוע החיפוש המיוחד שיצרנו. החיפוש מופיע בצד ימין של המסך (או בתחתית חלון הוידיאו בחדר העריכה) ומסנן את החומרים באתר: מאמרים, קטעי וידיאו, מסמכים ועוד – דרך כמה קטיגוריות כמו נושאים, שאלות, תקופות ועוד.

linkקישורים

בנוסף למנוע החיפוש תוכלו למצוא תכנים רלוונטים על ידי הקלקה על אייקון הלינק שבפינה השמאלית העליונה של המאמר או הקליפ בו אתם צופים – תכנים רלוונטיים יסתדרו סביב אותו מאמר או סרטון.

movie-iconגילוי נעים

אנחנו מקווים שתהנו ותתעניינו מהמסע בעקבות שלטון החוק. נשמח לשמוע מכם – בשלב זה ניתן לשלוח תגובות ל-contact@thelawfilm.com.

תודות

מיכל ברק, אהרון בק, מריו שכטמן, מיכל שעשוע, נעמה כרמי, מיכאל אורקין, איתן דיאמונד, אסתי אבורסי, בילי סגל- ארכיון ערוץ 1, אלינור קוברסקי, לליב מלמד, נעה ריבלין, ליאור יבנה, דוד קרצ’מר,לימור יהודה, דוד וויל – ארכיון אולפני הרצליה.

ליצירת קשר עם ארכיון אולפני הרצליה:

972-9-9595078

Arch_us@hsil.tv

 

   

  שלטון החוק

  בעקבות הסרט, מסע אינטרקטיבי

  אתר המובייל שלנו בבנייה ויעלה בקרוב!

  בינתיים, הכנסו לאתר האינטרקטיבי של שלטון החוק דרך הדסקטופ שלכם, והרשמו כאן כדי לקבל עדכונים.

  להרשמה

  שלח!
  תודה רבה!